ZESPÓŁ

Sylwia

Specjalistka fizjoterapii, która może pochwalić się 15-letnim doświadczeniem pracy w Nefretete Day Spa. Sylwia jest ekspertem z zakresu wykonywania zabiegów i rytuałów na ciało. Z dbałością najwyższe standardy, zapewni Państwu komfortowe samopoczucie, spokój i wyciszenie. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie dobierając odpowiednie techniki wykonywania zabiegów.

Magdalena

Przy wyborze zabiegów dla siebie lub zakupie Voucherów prezentowych dla bliskich, warto skorzystać z profesjonalnych porad Magdy, która o ofercie Nefretete Day Spa wie wszystko. Dzięki fachowym konsultacjom popartym długoletnim doświadczeniem naszej specjalistki, zdecydowanie łatwiej będzie Państwu dokonać właściwych wyborów adekwatnych do potrzeb i oczekiwań. Magdalena zajmuje się również zarządzaniem, koordynacją zamówień i archiwizacją dokumentacji pełniąc funkcję Kierownika naszego Day Spa.

Paulina

Młoda, zdolna, rzetelna i pracowita masażystka w naszym Day spa, której specjalnością jest masaż relaksacyjny. PAULINA do każdego zabiegu podchodzi z pełnym zaangażowaniem, tworząc przyjemną atmosferę, a jej pogoda ducha wpływa na dobre samopoczucie każdego klienta. Skrupulatnie diagnozuje problem i fachowo planuje całą kurację dla klienta. Pozytywna energia i profesjonalnie wykonana praca Pauliny, przyniesie Państwu odprężenie, głęboki relaks i satysfakcję, dzięki której zyskacie siły na kolejne dni wyzwań dnia codziennego.

Karolina

Karolina specjalizuje się w pielęgnacji skóry twarzy, stylizacji paznokci. W swojej pracy kieruje się fachową konsultacją i diagnozą skóry, dzięki czemu indywidualnie dobiera zabiegi oraz pielęgnację domową. Kładzie duży nacisk na holistyczne podejście do problemów każdej osoby. Ceni sobie dokładność i skrupulatność , gdyż jej zdaniem, są to jedne z najważniejszych cech wykwalifikowanego kosmetologa. Kocha to co robi, z zamiłowaniem podchodzi do każdego zabiegu uwzględniając potrzeby klientów.

Nefretete Day Spa
ul. Główna 12, 26-600 Radom

tel.: 605 107 839
e-mail: recepcja@spa-radom.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 8.00 – 20.00
sobota 8.00 – 14.00

Polityka prywatności

Regulamin promocji