Zabiegi na ciało – aparatura

MEDY JET – SUCHY HYDROMASAŻ

Poddaj się niezwykle relaksującemu masażowi wodnemu… bez konieczności rozbierania! Na czym to polega? W lekkim, wygodnym ubraniu kładziesz się na wygodnej, kauczukowej macie przykrywający zbiornik ciepłej wody, odprężasz się i dajesz ponieść fali. Strumienie wody puszczone pod odpowiednim ciśnieniem ze sterowanych komputerowo dysz masują Twoje ciało od stóp do głów. Rozluźniają spięte mięśnie usuwając napięcie, usprawniają krążenie krwi oraz przepływ limfy. W zależności od wybranego programu hydromasaż może mieć zastosowanie w celach terapeutycznych jak i relaksacyjnych.

RF – ZABIEG Z UŻYCIEM FAL RADIOWYCH

Najnowocześniejszy zabieg wykorzystujący częstotliwość radiową (energię elektromagnetyczną) z zakresu 0,5 MHz – 1 MHz.. To bardzo skuteczna metoda redukująca nierówności cellulitowe i modelująca sylwetkę poprzez likwidację podściółki tłuszczowej w problematycznych miejscach. Wykazuje również działanie odprężające na mięśnie, łagodzi ból, pobudza układ limfatyczny i krwionośny, redukuje wolne rodniki. Skupia energię dokładnie tam, gdzie jest potrzebna, więc zabieg jest praktycznie bezbolesny. Podczas zabiegu może być odczuwane delikatne uczucie ciepła. Bezpośrednio po zabiegu może się pojawić lekkie zaczerwienie, a także uczucie ciepła na skórze. Obydwa efekty są ściśle związane z zabiegiem i powinny zniknąć mniej więcej w ciągu godziny po zabiegu.

Zabieg 20 min.

od 150 zł

Zabieg 40 min.

od 250 zł

SLIDE STYLER

Masaż z wykorzystaniem przesuwających się fal powietrza przy pomocy aparatu Slidle Styler. W czasie zabiegu delikatny sekwencyjny nacisk jest wywierany w kolejności na stopy, łydki, kolana pośladki, aż do talii. Po zabiegu czuje się odprężenie i wypoczęcie. Wstajemy z poczuciem lekkości i pełni energii. Znikają obrzmienia i obrzęki nóg, ustępuje uczucie ociężałości. Zabieg reguluje proces wydalania zbędnych dla organizmu produktów przemiany materii.

Stopy + nogi + biodra

160 zł

Brzuch

100 zł

Ramiona

70 zł

KABINA NA PODCZERWIEŃ

Naturalnym źródłem ciepła podczerwieni w przyrodzie jest Słońce, rozgrzana ziemia, a także nasze ciało, które emituje promienie podczerwone. Kąpiele w podczerwieni zmniejszają napięcie mięśni, przez co wspomagają odnowę biologiczną. Mają działanie przeciwbólowe szczególnie w schorzeniach narządów ruchu. W luksusowym cieple bioenergii, możemy się zrelaksować i odprężyć.​

15 min.

30 zł

30 min.

40 zł

Nefretete Day Spa
ul. Główna 12, 26-600 Radom

tel.: 605 107 839
e-mail: recepcja@spa-radom.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 8.00 – 20.00
sobota 8.00 – 14.00

Polityka prywatności