Pielęgnacja dłoni i stóp

Manicure i pedicure to zwroty, które w temacie pielęgnacji paznokci pojawiają się bardzo często. Oba odnoszą się do zabiegów, które mają na celu zadbać o estetyczny wygląd paznokci u rąk i stóp. Odnosi się to do wyrównania skórek oraz długości paznokci. Manicure i pedicure wykonywane są dość często ze względów estetycznych, ale znane są również zabiegi lecznicze i biologiczne.

Nefretete Day Spa pielęgnację dłoni i stóp podnosi do rangi prawdziwego rytuału, przez co – poza w 100% fachowym zabiegiem na dłonie czy stopy – dostajesz prawdziwą podróż w drodze po ich piękno. Manicure biologiczny dla osób ceniących klasyczne piękno lub francuski i japoński dla koneserów bardziej wyszukanych rozwiązań pielęgnacyjnych. Pedicure w Nefretete Day Spa to piękne stopy na kilka sposobów – pomożemy Ci dobrać najlepszy dla Ciebie. Specjalną ofertę Nefretete Day Spa ma dla Panów, którzy lubią dbać o wygląd swoich dłoni i stóp.

Manicure

W Nefretete Day SPA oferujemy różne rodzaje zabiegów pielęgnacyjnych dłoni:

  • manicure klasyczny – polega na wycięciu skórek oraz pomalowaniu paznokci lakierem,
  • manicure biologiczny – skupia się na usunięciu skórek z płytki paznokcia pry pomocy drewnianego patyczka, bez użycia cążek,
  • manicure francuski – łączy w sobie powyższe zabiegi, pomalowane paznokcie są jednak wykończone charakterystyczną, białą linią na końcach,
  • manicure ślubny – przygotujemy Twoje paznokcie na ten najważniejszy w życiu dzień,
  • manicure dla mężczyzn – skórki zostają usunięte, a paznokcie doprowadzone do równej długości,
  • manicure hybrydowy – polega na pomalowaniu paznokci specjalnym lakierem hybrydowym, ostatnio bardzo modnym na rynku; lakier utwardzany jest w specjalnej lampie, a efekt utrzymuje się około 3 tygodni,
  • manicure hybrydowy french – po wycięciu skórek, stosuje się lakier hybrydowy o jasnym lub bezbarwnym kolorze, a następnie wykonuje się na końcach paznokci charakterystyczną, białą linię.

Pedicure

Zabiegi wykonywane na paznokciach stóp nie różnią się od tych wykonywanych na dłoniach. Różnica polega jednak na tym, że efektem pedicure można zazwyczaj cieszyć się przez dłuższy czas. To dlatego, że tej części ciała nie odsłaniamy tak często jak dłoni.

Francuski pedicure prezentuje się niezwykle schludnie i estetycznie. Tak jak w przypadku dłoni, oczyszczone i pomalowanie lakierem paznokcie stóp wykańcza się charakterystycznym akcentem w postaci białej linii.

Hybryda na stopach to również dobre rozwiązanie – pozwoli utrzymać efekt zadbanych i pomalowanych paznokci przez długi czas.

Czy hybryda niszczy paznokcie?

Wiele osób zadaje to pytanie, szczególnie te wykonujące ten zabieg regularnie. Lakier hybrydowy nie niszczy paznokci, pod warunkiem, że zabieg zostanie wykonany prawidłowo.

Sporo osób zastanawia się również czym różni się żel od hybrydy. Przede wszystkim, hybryda wymaga jedynie odtłuszczenia i lekkiego zmatowienia płytki. W przypadku paznokci żelowych, kosmetyczka musi dodatkowo spiłować płytkę paznokcia.

Zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp

Nefretete Day SPA oferuje również szereg zabiegów pielęgnacyjnych, dzięki którym Twoje dłonie oraz stopy staną się nawilżone, gładkie i zregenerowane. Zachęcamy do skorzystania z następujących zabiegów:

  • parafina na dłonie i stopy,
  • zabieg SPA na dłonie i/lub stopy (peeling, masaż, parafina).

Zapraszamy do zapisów – czekamy na Ciebie!

MANICURE

Manicure klasyczny / biologiczny – 60 zł
Manicure francuski – 70 zł
Manicure japoński – 60 zł
Manicure męski – 60 zł
Manicure hybrydowy klasyczny – 90 zł
Manicure hybrydowy z malowaniem francuskim – 110 zł

PEDICURE

Pedicure klasyczny / biologiczny – 130 zł
Pedicure francuski – 140 zł
Pedicure hybrydowy klasyczny – 150 zł
Pedicure hybrydowy z malowaniem francuskim – 160 zł

Nefretete Day Spa
ul. Główna 12, 26-600 Radom

tel.: 605 107 839
e-mail: recepcja@spa-radom.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 8.00 – 20.00
sobota 8.00 – 14.00

Polityka prywatności