Peelingi Ciała

GRUNTOWNE OCZYSZCZENIE SKÓRY CIAŁA

Peeling ciała to delikatne, mechaniczne usunięcie obumarłych komórek i zanieczyszczeń z powierzchni skóry aby przyspieszyć proces odnowy i regeneracji naskórka. Peeling polega na dokładnym wymasowaniu ciała specjalnymi preparatami złuszczającymi drobinki ścierające. Wpływa zarówno na warstwę rogową naskórka (częściowo ją usuwając), jak i jego głębsze warstwy. Właśnie dlatego po jego wykonaniu nasza skóra jest odczuwalnie gładsza, bardziej miękka, ukrwiona i znacznie lepiej wchłania składniki odżywcze z kremów czy maseczek.  W zależności od potrzeb i kondycji skóry stosujemy peelingi solne, kremowe, cukrowe, aromaterapeutyczne.

Jakie znaczenie ma peeling w procesie złuszczania naskórka?

Cykl odnowy naskórka trwa około 14-28 dni. Rozpoczyna się on w warstwie podstawnokomórkowej, czyli najgłębszej warstwie naskórka. To właśnie tu powstają nowe komórki, które przez dwa tygodnie przesuwają się ku górze, do warstwy rogowej. Przez dwa kolejne tygodnie zachodzi proces odwodnienia, rogowacenia i obumierania komórek z warstwy wierzchniej naskórka. Stopniowo złuszczane zostają martwe komórki, których miejsce zajmują przesuwające się ku górze nowe komórki. Jest to naturalny proces, dzięki któremu w naszym organizmie zachowana zostaje równowaga i możliwe jest utrzymanie młodego i pięknego wyglądu. Dzięki peelingowi można przyspieszyć ostatni etap, czyli złuszczanie naskórka. W ten sposób nieco pomagamy naturze, ale nie zaburzamy naturalnego cyklu odnowy naskórka.

Kiedy stosujemy peelingi?

 • Twoja skóra jest szorstka i ma szary, ziemisty koloryt,
 • jeśli zaniedbałeś regularną pielęgnację ciała,
 • po nadmiernym opalaniu na słońcu lub solarium,
 • gdy niepokoją Cię oznaki starzenia się skóry,
 • chcesz usunąć drobne niedoskonałości skóry,
 • aby zoptymalizować penetrację substancji aktywnych zawartych w kosmetykach pielęgnacyjnych.

Efekty:

 • wygładzenie i oczyszczenie skóry,
 • poprawa i wyrównanie kolorytu,
 • wzmocnienie tkanki i poprawa struktury skóry,
 • usunięcie obumarłych komórek naskórka,
 • poprawa mikrocyrkulacji krwi,
 • otwarcie ujść gruczołów potowych i łojowych,
 • dotlenienie i odżywienie komórek,
 • pobudzenie regeneracji komórek,
 • przygotowanie skóry do dalszej pielęgnacji.

Jak wygląda zabieg:

Na całe ciało nakładany jest odpowiedni peeling dobrany do kondycji i potrzeb skóry. Następnie wykonywany jest dokładny masaż całego ciała. Po kilkunastominutowym masażu zmywamy preparat. Końcowym etapem zabiegu jest wmasowanie kremu lub oleju z jednoczesnym wykonaniem delikatnego masażu manualnego.

 

MORSKA OTCHŁAŃ PEELING W KAPSULE SPA

Potrzebujesz poczuć się świeżo? Uwielbiasz, gdy skóra jest gładka? To peeling, który na pewno spełni Twoje oczekiwania. Intensywny peeling solny oczyszcza, nawilża i pielęgnują skórę. Stanowiąca czynnik ścierający sól morska idealnie usuwa komórki naskórka, ponadto dostarcza skórze cennych minerałów.

EFEKTY:
Nawilżona, odżywiona, gładka i miękka w dotyku skóra, uwolniona od martwych komórek.

250 zł

OWOCOWE ORZEŹWIENIE

Jeśli chcesz zadbać o swoją skórę i skutecznie się zrelaksować, sprawdź ten zabieg! Owoce nie tylko wspaniale smakują, ale doskonale wpływają na urodę. Peeling cukrowy delikatnie złuszczający, odżywiający i natłuszczający skórę. Kryształki cukru rozpuszczają się na skórze pozostawiając ją jedwabiście miękką. Peeling oparty na właściwościach owoców sprawia, że skóra staje się gładka.

EFEKTY:
Świeża, czysta i gładka skóra. Przygotowana do dalszej pielęgnacji gładka i uwolniona od martwych komórek skóra.

 

120 zł

KOKOSOWA POKUSA

Zabieg szczególnie przypadnie do gustu kobietom w ciąży. Kokosowy peeling oczyszcza skórę, pozostawiając ją gładką, zrewitalizowaną i promieniejącą świeżością.

EFEKTY:
Miękka, gładka i doskonale odżywiona skóra, uwolniona od martwych komórek.

110 zł

Nefretete Day Spa
ul. Główna 12, 26-600 Radom

tel.: 605 107 839
e-mail: recepcja@spa-radom.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 8.00 – 20.00
sobota 8.00 – 14.00

Polityka prywatności

Regulamin promocji