Mezoterapia igłowa

Kuracja odmładzająca dla Twojej skóry !

Skóra narażona jest na wiele czynników przyczyniających się do powstania niekorzystnych zmian. Promieniowanie UV, zanieczyszczone środowisko,  nieodpowiednia dieta, stres i oczywiście wiek pozostawiają na twarzy niedoskonałości, z którymi nieustannie walczymy. I tu z pomocą przychodzi nam zabieg mezoterapii igłowej, do którego wykorzystywane są liczne mezokoktajle dające efekt młodego i zdrowego wyglądu. Mezoterapia igłowa  pozwala na odwrócenie lub zahamowanie procesu starzenia się skóry i stanowi wartościowy składnik medycyny anty-aging. To jeden z najskuteczniejszych zabiegów, wykorzystywany w kosmetologii i medycynie estetycznej.

Odmłodzenie skóry, prewencja anti-aging, nawilżenie, rozświetlenie

Mezoterapia igłowa to zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który polega na dostarczeniu skórze właściwej substancji odżywczych, nawilżających i regenerujących. To minimalnie inwazyjna technika iniekcyjna, polegająca na wstrzyknięciu substancji aktywnej bezpośrednio do skóry właściwej. Zabieg polega na śródskórnym, a czasami, podskórnym podawaniu małych dawek substancji odżywczych, witamin, aminokwasów, mikroelementów, kwasu hialuronowego oraz wyciągów roślinnych.  Po wprowadzeniu składników aktywnych bezpośrednio w głąb skóry uruchamiają się naturalne procesy odnowy, dzięki czemu drobne zmarszczki ulegają spłyceniu, a cera zyskuje zdrowy wygląd. Celem zabiegu jest stymulacja naturalnych procesów regeneracji, poprawa wyglądu i rewitalizacja skóry. Podczas zabiegu dochodzi do biorestrukturyzacji (odbudowa składników skóry) i biostymulacji skóry (aktywacja funkcji biologicznych). W biorewitalizacji skóry wykorzystywane są dwa różne mechanizmy działania. Pierwszym z nich jest działanie substancji dostarczanych w głąb skórę. Drugim – efekt ogniskowego gojenia się skóry i jej samoregeneracji po licznych nakłuciach, do których dochodzi w trakcie zabiegu. Wykonane mikronakłucia w trakcie zabiegu pobudzają regenerację skóry poprzez stymulowanie produkcji kolagenu i elastyny. Ponadto w zależności od zastosowanych preparatów i stanu skóry zabieg mezoterapii daje następujące korzyści:

 

 • redukcja oznak starzenia skóry, poprzez wzrost elastyczności i napięcia,
 • poprawy nawilżenia, gęstości skóry,
 • spłycenia głębokich i wypełnienia drobnych zmarszczek.
 • poprawa kolorytu skóry,

Mezoterapia przynosi natychmiastowy efekt świetlistości cery, ujednolicenia jej kolorytu, wygładzenia zmarszczek, nawilżenia, rewitalizacji i odżywienia. Doskonałe nawilżenie i odżywienie, a co za tym idzie znacząca poprawa kondycji skóry to podstawowe efekty przeprowadzenia zabiegu mezoterapii. Skóra po zabiegu staje się wyraźnie odmłodzona, bardziej sprężysta, powraca do swojego naturalnego kolorytu. Znikają również zasinienia wokół oczu, a także tworzące się wokół nich obrzęki.

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu!

Wskazania do zabiegu:

Mezoterapia igłowa jest szczególnie polecana osobom, u których obserwujemy:

 • brak napięcia i elastyczności skóry,
 • brak dotlenienia i odżywienia skóry, również z powodu palenia tytoniu,
 • drobne zmarszczki,
 • oznaki zmęczenia i stresu,
 • obrzęki i zasinienia w okolicy oczu,
 • przebarwiania posłoneczne,
 • blizny potrądzikowe,

Istotnym elementem w zabiegach jest odpowiedni dobór preparatu. Na rynku dostępnych jest wiele, gotowych mieszanin, tak zwanych koktajli. Mezokoktajle to kilka lub kilkanaście substancji aktywnych zamkniętych w małej ampułce preparatu. To formuły, które zapewniają wysoką skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu. Zawierają starannie skomponowane składniki w zależności od potrzeb skóry, wieku pacjenta czy miejsca zabiegowego. Mnogość preparatów sprawia, że mezoterapia ma praktycznie nieograniczone zastosowanie. Istotnym czynnikiem warunkującym przebieg zabiegu jest dobór substancji czynnych. Przy doborze preparatu należy zwrócić uwagę na jego działanie, ale także jakość, która jest bardzo ważna przy iniekcji substancji w głąb skóry. Odpowiednie produkty do mezoterapii igłowej to podstawa osiągnięcia odpowiedniego efektu.

od 400 zł
(cena uzależniona od ampułki
i okolicy poddanej zabiegowi)

Nefretete Day Spa
ul. Główna 12, 26-600 Radom

tel.: 605 107 839
e-mail: recepcja@spa-radom.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 8.00 – 20.00
sobota 8.00 – 14.00

Polityka prywatności