Hydroterapia i kapsuła Spa

BICZE SZKOCKIE

Zabieg polega na zastosowaniu bodźca zimnego i ciepłego poprzez naprzemienne kierowanie strumieniem wody z dyszy. Zabieg wykonywany jest przy zmiennym ciśnieniu od 1 do 3 atmosfer. W efekcie skóra jest lepiej ukrwiona, a mięśnie głęboko zrelaksowane.  Odczuwasz napięcie nerwowe? Chcesz się rozluźnić i modelować sylwetkę  w tym samym czasie? Bicze szkockie w Nefretete Day Spa spełnią Twoje oczekiwania! Przekonaj się.

60 zł

MORSKA PRZYGODA
BODY PEELING

Peeling w kapsule. Złuszcza obumarłe komórki naskórka przy pomocy ciepłej oliwki, soli i alg morskich.

200 zł

NATRYSK WRAŻEŃ I ŁAŹNIA PAROWA

Orzeźwiająco – energetyzująca kąpiel w łaźni parowej. Łagodna temperatura 40 – 50 °C i bardzo wysoka wilgotność względna  100%, stanowią prawdziwy masaż dla ciała. Obniżają napięcie mięśni i odprężają umysł.

60 zł

KĄPIEL NEFRETETE

Cudowna kąpiel, która pozwoli Twojemu ciału na zapomnienie. Zanurzając się w ciepłej, pachnącej kąpieli na bazie mleka oślego i płatów róż, pozwolisz zmysłom odpłynąć w krainę łagodności.

170 zł

HYDROMASAŻ Z SOLĄ MORSKĄ

Wyjątkowa pielęgnacja Twojej skóry przesycona właściwościami regenerującymi soli morskiej. Odpowiednio dobrane składniki, doskonale remineralizują skórę, dostarczają witamin oraz odprężają.

90 zł

Nefretete Day Spa
ul. Główna 12, 26-600 Radom

tel.: 605 107 839
e-mail: recepcja@spa-radom.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 8.00 – 20.00
sobota 8.00 – 14.00

Polityka prywatności

Regulamin promocji