Bezbolesna depilacja i fotoepilacja IPL

Nasza oferta to także bezbolesna depilacja woskiem oraz epilacja laserowa. To świetny sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Gwarantujemy, że osiągniesz efekt całkowicie gładkiej skóry, usuwając przy tym wszystkie uporczywe włoski.

Skuteczna depilacja Radom z woskiem Lycon

Lycon to nowe podejście do depilacji, doskonale opracowany system, który sprawia, że zabieg jest w najwyższym stopniu skuteczny i bezbolesny dla klienta. Dzięki doskonałej jakości produktów cieszy się niezrównanym uznaniem na całym świecie.

Z Systemem Lycon nie musisz się już martwić o podrażnioną czy zaczerwienioną skórę po zabiegu, zwłaszcza gdy wykonujesz depilację stref takich jak twarz, pachy czy bikini. Dzieje się to za sprawą najwyższej jakości naturalnych żywic oraz wosku pszczelego użytych do produkcji wosków Lycon. Ich niska temperatura topnienia, elastyczność oraz wyjątkowa delikatność zapewniają odżywienie i pielęgnację nawet najbardziej wrażliwej skóry. Unikalny sposób wykonywania zabiegu, szeroka gama uzupełniających go produktów oraz pobudzająca zmysły aromaterapia są istotnym dopełnieniem proponowanego przez nas systemu depilacji.

Nasza oferta to:

 • depilacja brwi,
 • depilacja intymna,
 • depilacja wąsika,
 • depilacja twarzy,
 • depilacja nóg,
 • depilacja nosa,
 • depilacja pleców.

Depilacja miejsc intymnych – szybko i bezboleśnie

Jedną z naszych specjalności jest depilacja bikini woskiem. Zabieg przebiega w sposób możliwie jak najbardziej bezbolesny, z zastosowaniem najwyższej jakości wosku. Zabiegi z jego użyciem sprawiają, że skóra jest odżywiona, miękka i gładka – bez jakichkolwiek podrażnień.

Depilacja okolic intymnych w naszym gabinecie dzieli się na:

 • bikini francuskie – włoski usuwane są z linii bikini i pachwin,
 • brazylijskie bikini – głębsza depilacja w porównaniu do bikini francuskiego; włoski usuwane są z przodu aż do wcześniej uzgodnionej szerokości/kształtu oraz z części warg sromowych.

Ogromne doświadczenie naszych specjalistów oraz zastosowanie najbardziej skutecznych metod depilacji gwarantują, że depilacja intymna Radom przebiega szybko i komfortowo.

Jakie są przeciwwskazania do depilacji woskiem?

Jednym z przeciwwskazań do depilacji woskiem jest uczulenie na wosk oraz cienka i bardzo wrażliwa skóra. Inne przeciwwskazania do depilacji woskiem to rozszerzone naczynia włosowate lub żylaki, zapalenie żył, zapalenie mieszków włosowych, stany zapalne i ropne skóry oraz skóra bezpośrednio po ekspozycji na słońce lub promienie UV.

Dla kogo depilacja woskiem?

Jeśli chodzi o depilację z użyciem wosku, nie ma ograniczeń wiekowych ani odnośnie do płci. Depilują się nastolatki, osoby w wieku średnim, jak i starsze. Co więcej, depilacja woskiem Radom to usługa skierowana także do mężczyzn, którzy chcą pozbyć się niechcianego owłosienia.

Epilacja laserowa – pozbądź się niechcianego owłosienia na długi czas

Fotoepilacja jest metodą długotrwałego usuwania zbędnego owłosienia. Aby osiągnąć trwałe, permanentne rezultaty, w zabiegach fotoepilacji wykorzystuje się nową generację urządzeń, które łączą oddziaływanie energii świetlnej i energii cieplnej. Pracujemy na zaawansowanym technologicznie systemie Ellipse Light. Wbudowany komputer zapewnia naszym klientom bezpieczeństwo i komfort przez dopasowanie zabiegów do ich indywidualnych potrzeb. Nowoczesny system zapewnia szybkość i skuteczność zabiegu. Zabiegi fotoepilacji IPL od ponad 10 lat cenią sobie u nas zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Depilacja laserem – jak to działa?

IPL to metoda depilacji, która wykorzystuje impulsy światła oparte są na zasadzie selektywnej fototermolizy. Powierzchnia skóry z niechcianym owłosieniem jest eksponowana na działanie bardzo krótkich i skoncentrowanych impulsów światła.

Włos pochłania światło (w rzeczywistości pochłania je znajdująca się we włosach melanina), które następnie przekształcane jest w energię cieplną. Energia światła rozgrzewa mieszek włosowy blokując mechanizm wzrostu w jego macierzy. W mieszkach włosowych znajduje się większe skupienie melaniny, światło pochłaniane jest przez pigment włosa, a nie otaczające go tkanki skóry. Stąd zasada działania nazywana jest selektywną fototermolizą.

Depilacja laserowa – ile zabiegów należy wykonać?

To, ile zabiegów depilacji laserowej trzeba wykonać, zależne jest w głównej mierze od fototypu skóry, właściwości włosów, wieku, płci oraz profilu hormonalnego klienta.

Warto zaznaczyć, że efekty widoczne są już od pierwszego zabiegu – dotyczy to zarówno wypadania istniejącego owłosienia, jak i jego wolniejszego tempa wzrostu.
Jak przygotować się do depilacji laserowej?

Przed zabiegiem konieczne jest przygotowanie skóry. Należy zadbać o następujące elementy:

 • czysta skóra – przed zabiegiem należy oczyścić skórę ze wszelkiego rodzaju kremów czy balsamów,
 • krótkie włoski – wiele osób zastanawia się, czy przed depilacją laserową trzeba się ogolić – tak, należy zrobić to bezpośrednio przed zabiegiem,
 • opalenizna – 3-4 tygodnie przed zabiegiem nie należy się opalać ani stosować samoopalaczy,
 • leki – należy powstrzymać się przed stosowaniem leków fotouczulających.

Depilacja laserowa – przeciwwskazania

Główne przeciwwskazania do wykonania depilacji laserowej IPL to:

 • ciąża oraz karmienie piersią,
 • cukrzyca, szczególnie z zaburzenia odczucia bólu,
 • choroby nowotworowe,
 • bielactwo, łuszczyca oraz skłonność do bliznowacenia,
 • opryszczka w stanie aktywnym,
 • przyjmowanie ziół fotouczulających,
 • wszelkiego rodzaju infekcje,
 • przyjmowanie leków rozrzedzających krew,
 • zakażenia bakteryjne, wirusowe i grzybicze.

Depilacja laserowa Radom – zalety

Idealnie gładka skóra, duża oszczędność czasu i brak podrażnień – to główne zalety depilacji laserowej. Skóra depilowana mechanicznie, szczególnie delikatna i wrażliwa, bardzo szybko ulega podrażnieniom oraz reakcjom alergicznym – dzięki laserowej depilacji unikniesz tych problemów.

Serdecznie zapraszamy do naszego SPA Radom na zabiegi depilacji laserowej oraz z użyciem wosku. Dzięki doświadczeniu oraz sporej wiedzy, nasi specjaliści dobiorą dla Ciebie odpowiedną metodę depilacji, zawsze dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań – do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz rozwiejemy wątpliwości.

Depilacja – broda

30 zł

Depilacja – brwi

30 zł

Depilacja – twarz

40 zł

Depilacja – pachy

50 zł

Depilacja – ręce

50 zł

Depilacja – bikini Brazylian

170 zł

Depilacja – bikini

80 zł

Depilacja – łydki

70 zł

Depilacja – uda

120 zł

Depilacja – całe nogi

160 zł

Depilacja – plecy

160 zł

Depilacja – nos

30 zł

Fotoepilacja jest metodą długotrwałego usuwania zbędnego owłosienia. Aby osiągnąć trwałe, permanentne rezultaty, w zabiegach fotoepilacji wykorzystuje się nową generację urządzeń, które łączą oddziaływanie energii świetlnej i energii cieplnej. Pracujemy na zaawansowanym technologicznie systemie Ellipse Light. Wbudowany komputer zapewnia naszym klientom bezpieczeństwo i komfort przez dopasowanie zabiegów do ich indywidualnych potrzeb. Nowoczesny system zapewnia szybkość i skuteczność zabiegu.Zabiegi fotoepilacji IPL od ponad 10 lat cenią sobie u nas zarówno kobiety jak i mężczyźni.

IPL – wąsik

100 zł

IPL – broda

100 zł

IPL – wąsik + broda

180 zł

IPL – uszy

100 zł

IPL – policzki

200 zł

IPL – baki

150 zł

IPL – szyja

200 zł

IPL – kark

200 zł

IPL – wokół brodawek

100 zł

IPL – pachy

200 zł

IPL – bikini płytkie

250 zł

IPL – bikini głębokie

350 zł

IPL – łydki

400 zł

IPL – uda

400 zł

IPL – nogi

700 zł

IPL – pośladki

250 zł

Depilacja – plecy

500 zł

IPL – tors

350 zł

IPL – brzuch

100 zł

IPL – dłonie

100 zł

IPL – przedramiona

150 zł

IPL – ramiona

200 zł

Nefretete Day Spa
ul. Główna 12, 26-600 Radom

tel.: 605 107 839
e-mail: recepcja@spa-radom.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 8.00 – 20.00
sobota 8.00 – 14.00

Polityka prywatności

Regulamin promocji