Ślubne SPA Wieczór Panieński i kawalerski, pakiety ślubne, zabiegi przedślubne

Wieczór Panieński

Celebrowanie wyjątkowych chwil w Spa? To kobiety lubią najbardziej. Doskonale łączą przyjemne z pożytecznym. Uczta dla ducha i ciała, doskonale wkomponowuje się w czas ekscytujących przygotowań do najpiękniejszego dnia w życiu.

Wieczór Kawalerski

Mężczyźni lubią spędzać czas w doborowym towarzystwie, czyli własnym!  Czas przygotowań do ślubu wzbudza niemało emocji. Nefretete Day Spa wyręczy Was Drodzy Panowie w organizacji jedynej takiej nocy jaką jest Wieczór Kawalerski, zapewniając przestrzeń odprężenia i relaksu.

Pakiety ślubne

Wiemy jak wiele czasu zajmuje dopięcie wszystkich przygotowań ślubnych na ostatni guzik. Dlatego z myślą o Was i dla Was Młoda Paro, zadbaliśmy o najmniejszy szczegół związany z kompozycją niezbędnych zabiegów, podkreślających Waszą urodę i naturalny blask poprzez specjalnie przygotowane pakiety ślubne.

Zabiegi przedślubne

Nefretete Day Spa wie jak zadbać o Wasz komfort i samopoczucie podczas przygotowań do wymarzonego dnia ślubu. Oddajemy do Waszej dyspozycji niezbędnik Pary Młodej, zawierający listę zabiegów, które warto zaplanować odpowiednio wcześniej, by w ferworze przygotowań zadbać o pielęgnację i przyjemny czas tylko dla siebie. Dzięki temu dni przygotowań staną się dla Was ucztą i przyjemnością.

Nefretete Day Spa
ul. Główna 12, 26-600 Radom

tel.: 605 107 839
e-mail: recepcja@spa-radom.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 8.00 – 20.00
sobota 8.00 – 14.00

Polityka prywatności