Zabiegi przedślubne

Dla Waszej wygody i oszczędności czasu przygotowaliśmy w Nefretete przedślubną zabiegową ściągę. Oto zabiegi najczęściej wybierane przez przyszłe Panny Młode, a czasem również Młodych Panów:

MANICURE, PEDICURE

Wedle Twojego uznania: klasyczny francuski nadający delikatny, naturalny wygląd bądź odważniejszy, kolorowy podkreślający Twój charakter. Dla Pana Młodego wersja naturalna. Poza tym polecamy zabiegi pielęgnacyjne na dłonie – w końcu w kluczowym momencie ceremonii zaślubin to na nie skierowany będzie wzrok wszystkich gości.

ZABIEG BRĄZUJĄCY

Piękna, złota opalenizna idealnie kontrastuje z bielą ślubnej sukni! W przeciwieństwie do solarium które wysusza skórę, zabieg ten działa nie tylko brązująco, ale również nawilżająco. Warto wypróbować go z odpowiednim wyprzedzeniem, by sprawdzić czy będziesz zadowolona z efektu i jak intensywny będzie kolor.

RELAKS

Masaż, peeling, rytuały –W zależności od Twoich potrzeb pomożemy wybrać odpowiednie zabiegi dające chwilę wytchnienia i odprężenia oraz pielęgnujące ciało. Przygotujemy Cię też do całonocnej zabawy weselnej!

DEPILACJA

Przede wszystkim dla Twojego komfortu i wygody. No, może jeszcze trochę dla Niego, w końcu po weselu przychodzi czas na noc poślubną, a Ty mimo iż już wiesz że to miłość której nie zrażą drobne niedoskonałości, chcesz zachwycać idealnie gładkim ciałem!

Nefretete Day Spa
ul. Główna 12, 26-600 Radom

tel.: 605 107 839
e-mail: recepcja@spa-radom.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 8.00 – 20.00
sobota 8.00 – 14.00

Polityka prywatności

Regulamin promocji