Spa dla firm

Twoja Firma w objęciach luksusu

Zadbaj o największy kapitał Swojej firmy – ludzi !
Szukasz pomysłu na kulturalną imprezę integracyjną czy też nieformalne spotkanie biznesowe? A może potrzebujesz atrakcyjnych nagród? Zapraszamy do Nefretete Day Spa. Korzystając z naszej oferty dla firm pokażesz, że dbasz o swoich ludzi w pełnym tego słowa znaczeniu.

DOBRY SZEF TO TY!

Chcesz podnieść morale pracowników? A może szukasz skutecznego sposobu na podwyższenie ich motywacji? Pokaż, że są dla Ciebie najważniejsi, gwarantując niezapomniany pobyt w luksusowym Day Spa. Tu zregenerują swoje siły i na długo nabiorą chęci do pracy. Daj docenić się jako szef, który dba nie tylko o zysk, ale również o pracowników oraz ich samopoczucie. Niezależnie od tego, czy dla swojego zespołu zorganizujesz wyjątkowe spotkanie, czy podarujesz pracownikom zaproszenia na nasze usługi, możesz mieć pewność ich satysfakcji i zadowolenia. To inwestycja w zdrowie, dobre samopoczucie i Twój wizerunek.

PRESTIŻOWE SPOTKANIA BIZNESOWE

Budowanie trwałych relacji z partnerami w interesach jest najskuteczniejsze w atmosferze relaksu, która sprzyja wzajemnemu zaufaniu i nawiązywaniu kontaktów. Znajdziesz ją w Nefretete Day Spa, gdzie pomiędzy odprężającymi zabiegami dograsz wszystkie szczegóły współpracy. Odwiedź nietuzinkowe miejsce, w którym zorganizujesz zapadające w pamięci spotkania biznesowe z kontrahentami. Docenią oni Twoją troskę o ich wygodę, dzięki czemu robienie interesów stanie się efektywne i satysfakcjonujące dla obu stron. Zadbamy o przekąski, lunch, ale także o dyskrecję. Zaproś do nas partnera biznesowego i odmień raz na zawsze standardy spotkań biznesowych.

NOWY WYMIAR EVENTÓW

Impreza integracyjna, event albo spotkanie z pracownikami w Nefretete Day Spa to doskonały sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Niezależnie od tego, czy chodzi o zakończenie roku sprzedażowego, podsumowanie ważnego projektu, zapoznanie pracowników miedz sobą, czy jakąkolwiek inną okazje, czas spędzony u nas będzie udaną inwestycją dla Twojej firmy. Nieformalna atmosfera w połączeniu z relaksującymi zabiegami sprzyja integracji i pozwala zyskać energię do pracy Tobie oraz Twoim pracownikom. Każde zorganizujemy z największą dbałością o szczegóły

Nefretete Day Spa
ul. Główna 12, 26-600 Radom

tel.: 605 107 839
e-mail: recepcja@spa-radom.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 8.00 – 20.00
sobota 8.00 – 14.00

Polityka prywatności