Pakiety dla Niej – Kobiece Spa

LICZYSZ SIĘ TY!

Dla kogo został stworzony ten pakiet? Dla Ciebie, Ciebie i jeszcze raz Ciebie! W końcu zasługujesz na chwilę relaksu i wspaniałej holistycznej pielęgnacji. Czyż nie? Pozwól sobie na chwilę zapomnienia podczas, której wszystko wokół przestaje być ważne. Problemy i troski schowamy pod słodką pierzynką owocowego peelingu, który zetrze wszystkie złe emocje, następnie masażem ukoimy skołatane nerwy. Co Ty na to?

 

  • Rytuał królewski – masaż relaksujący ciała 1 h
  • Owocowe orzeźwienie – peeling ciała

300 zł

EFEKT MOTYLA

Jeśli oglądałaś film o tym tytule słyszałaś, że trzepot skrzydeł motyla w Ohio może spowodować burzę piaskową w Teksasie. Co to ma do zabiegów Spa?  Tymi na pozór drobnymi elementami w naszym pakiecie są dobrane z najwyższą starannością zabiegi, których połączenie spowoduje rewolucyjne efekty na poziomie Twego ciała i duszy. Poczuj się piękna, radosna i zrelaksowana. Poznaj nową siebie i po tej cudnej przemianie  sama zmieniaj otaczającą Cię rzeczywistość!

 

  • Nutka przyjemności – masaż twarzy
  • Rytuał odżywczy – rytuał nawilżający na ciało

450 zł

WAKACYJNE ESPRESSO

To esencja tygodniowych wakacji z nutą egzotyki zamknięta w 5 godzinach tylko dla Ciebie. Rytuał Żurawinowa Pokusa będący połączeniem kojących ruchów dłoni z obezwładniającą mocą aromaterapii głęboko zregeneruje zmęczone ciało i umysł. Promienny blask sprawi, że Twoja twarz nabierze zdrowego blasku, a dłonie i stopy staną się aksamitnie gładkie. Nie masz czasu na urlop, którego tak potrzebujesz?  Ten pakiet jest dla Ciebie!

 

  • Kąpiel z hydromasażem  i solą morska
  • Promienny blask – zabieg na twarz
  • Żurawinowa pokusa – rytuał ciała

650 zł

Nefretete Day Spa
ul. Główna 12, 26-600 Radom

tel.: 605 107 839
e-mail: recepcja@spa-radom.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 8.00 – 20.00
sobota 8.00 – 14.00

Polityka prywatności