ZESPÓŁ

Sylwia

Specjalistka fizjoterapii, która może pochwalić się 15-letnim doświadczeniem pracy w Nefretete Day Spa. Sylwia jest ekspertem z zakresu wykonywania zabiegów i rytuałów na ciało. Z dbałością najwyższe standardy, zapewni Państwu komfortowe samopoczucie, spokój i wyciszenie. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie dobierając odpowiednie techniki wykonywania zabiegów.

Magdalena

Przy wyborze zabiegów dla siebie lub zakupie Voucherów prezentowych dla bliskich, warto skorzystać z profesjonalnych porad Magdy, która o ofercie Nefretete Day Spa wie wszystko. Dzięki fachowym konsultacjom popartym długoletnim doświadczeniem naszej specjalistki, zdecydowanie łatwiej będzie Państwu dokonać właściwych wyborów adekwatnych do potrzeb i oczekiwań. Magdalena zajmuje się również zarządzaniem, koordynacją zamówień i archiwizacją dokumentacji pełniąc funkcję Kierownika naszego Day Spa.

Paulina

Młoda, zdolna, rzetelna i pracowita masażystka w naszym Day spa, której specjalnością jest masaż relaksacyjny. PAULINA do każdego zabiegu podchodzi z pełnym zaangażowaniem, tworząc przyjemną atmosferę, a jej pogoda ducha wpływa na dobre samopoczucie każdego klienta. Skrupulatnie diagnozuje problem i fachowo planuje całą kurację dla klienta. Pozytywna energia i profesjonalnie wykonana praca Pauliny, przyniesie Państwu odprężenie, głęboki relaks i satysfakcję, dzięki której zyskacie siły na kolejne dni wyzwań dnia codziennego.

Karolina

Karolina specjalizuje się w pielęgnacji skóry twarzy, stylizacji paznokci. W swojej pracy kieruje się fachową konsultacją i diagnozą skóry, dzięki czemu indywidualnie dobiera zabiegi oraz pielęgnację domową. Kładzie duży nacisk na holistyczne podejście do problemów każdej osoby. Ceni sobie dokładność i skrupulatność , gdyż jej zdaniem, są to jedne z najważniejszych cech wykwalifikowanego kosmetologa. Kocha to co robi, z zamiłowaniem podchodzi do każdego zabiegu uwzględniając potrzeby klientów.

Agnieszka Recepcjonistka, wizażystka

Prezentujemy Państwu - dbającą o komfort podczas każdej wizyty w naszym SPA - recepcjonistkę i makijażystkę Agnieszkę. Pani Agnieszka jest dobrą duszą naszego SPA, dba o atmosferę i najwyższe standardy obsługi klienta. Spotkacie ją również w gabinecie wizażu, którym zajmuje się zawodowo z ogromną pasją i zaangażowaniem od wielu lat. Już od wejścia do naszego SPA zostaniecie Państwo otoczeni opieką, uzyskacie dużo pozytywnej energii oraz otrzymacie odpowiedzi na wszelkie pytania.

Nefretete Day Spa
ul. Główna 12, 26-600 Radom

tel.: 605 107 839
e-mail: recepcja@spa-radom.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 8.00 – 20.00
sobota 8.00 – 14.00

Polityka prywatności