Zabiegi na twarz – aparatura

ENDERMOLIFT LPG ENDERMOLOGIA NA TWARZ

Jak to działa: Endermolift LPG to w 100 % skuteczna metoda liftingu twarzy, szyi i dekoltu. Specjalistyczne urządzenie Endermologie LPG wykorzystuje masaż próżniowy. Zabieg wzmacnia skórę przez mechaniczą stymulację fibroblastów, pobudzając je do produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki temu uzyskujemy piękny owal twarzy.

Twarz, szyja, dekolt

160 zł

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Jak to działa: Mezoterapia mikroigłowa wykorzystując technikę mikronakłuć.  Dzięki temu umożliwia wprowadzenie substancji aktywnych do głębszych wartsw skóry – dokładnie tam, gdzie ich działanie jest najbardziej efektywne. Zabieg bardzo intensywnie stymuluje metabolizm komórkowy i wymusza  procesy regeneracyjne.

Polecane przez nas:

Nano Meso Solution RETISES (Retinol) – Zwiększa aktywność enzymatyczna i normalizuje keratynizację. Zapobiega powstawaniu zmarszczek oraz zmniejsza ich głębokość poprzez zwiększenie syntezy kolagenu. usuwa uszkodzenia spowodowane przez słońce, przywracając odpowiedni poziom witamin A obniżony przez promieniowanie.

Nano Meso Solution C-VIT (kwas askorbinowy) – Chroni skórę przed promieniowaniem i uszkodzeniami oksydacyjnymi. Stymuluje syntezę kolagenu i elastyny. Nawilża skórę. Wpływa na pigmentację skóry  oraz redukuje zaczerwienienia przez promieniowanie UV.

Meso Cit Basic Solution – Nawilża i przyspiesza proces regeneracji skóry. Dostarcza niezbędnych składników dla prawidłowego funkcjonowania skóry, działa antyoksydacyjnie, przeciwzapalnie. Wskazany jako element terapii fotostarzenia.

Twarz + szyja

Szyja + dekolt

Dłonie

350 zł

300 zł

200 zł

MIKRODERMABRAZJA MECHANICZNY PEELING

Jak to działa: Mikrodermabrazja polega na złuszczaniu kolejnych warstw naskórka. Zabieg wykonuje się za pomocą specjalnego urządzenia wysyłającego strumień mikrokryształów. Kryształki uderzają o powierzchnię naskórka z dużą prędkością, dzięki czemu stopniowo i w delikatny sposób ścierają się martwe komórki. Umiarkowane usuwanie wierzchnich warstw naskórka prowadzi do szybkiego i niezwykle intensywnego powstawania nowych komórek. Zastępują one uszkodzone komórki bez ryzyka powstawania blizn czy nierównomiernego złuszczenia.

Efekty zabiegu:

  • Regeneracja skóry
  • Terapia odmładzająca
  • Likwidacja przebarwień

Zabieg

Zabiegu na twarz

200 zł

100 zł

OXYBRAZJA

Oxybrazja jest wyjątkowo delikatnym rodzajem peelingu, w którym czynnikiem złuszczającym jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej i powietrza, emitowany pod ciśnieniem przez urządzenie. Oxybrazja daje nam możliwość dotlenienia, rozjaśnienia skóry oraz ujednolica jej koloryt. Jest to najbezpieczniejsza metoda złuszczania, którą bez obaw możemy zastosować u tych osób, które mają problemy np. z naczynkami czy trądzikiem. W trakcie zabiegu odczuwalny jest kojący chłód, który łagodzi podrażnienia, obkurcza pory, zmniejszając ich widoczność oraz napina mięśnie twarzy poprawiając jej owal. Skóra jest widocznie wygładzona, rozjaśniona i odświeżona, doskonale przygotowana do makijażu, który idealnie będzie się utrzymywał na twarzy, a także kolejnych zabiegów leczniczych i pielęgnacyjnych.

30 min.

Na twarz – 30 min.

100 zł

50 zł

FOTOODMŁADZANIE APARATEM IPL

Zabieg fotoodmładzania to klinicznie sprawdzona metoda leczenia skóry zniszczonej działaniem promieni słonecznych, zarówno pod kątem zmian pigmentacyjnych, naczyniowych, występowania zmarszczek, zwiotczeń jak i blizn. Światło emitowane przez IPL wnika w głąb skóry.

Zastosowanie:

  • Zmiany barwnikowe
  • Teleangiektazje na twarzy
  • Fotoodmładzanie
  • Trądzik pospolity
  • Naczyniaki płaskie

Twarz

Twarz, szyja, dekolt

Dłonie

350 zł

500 zł

150 zł

RF MABEL 6 – RADIOFREKWENCJA

MABEL 6 (Radio Frequency) to najnowocześniejszy zabieg wykorzystujący częstotliwość radiową (energię elektromagnetyczną) z zakresu 0,5 MHz – 1 MHz. W terapiach odmładzających wykorzystuje się dobroczynny wpływ przegrzania skóry właściwej i tkanki podskórnej. Fale radiowe rozgrzewają kolagen do 45-60˚C bez uszkodzenia naskórka. Efektem jest odbudowa nowego kolagenu a w konsekwencji poprawa jakości skóry.

Wskazaniem jest likwidacja zmarszczek, ujędrnienie zwiotczeń twarzy. Działa przyczynowo a nie tylko na same objawy.

Terapia obejmuje 6-8 zabiegów w odstępach 1-4 tygodniowych. Ogromną zaletą tej metody jest to, że jej efekty utrzymują się długo (nawet 6 lat). Zalecane jest, aby raz w roku utrwalić efekt jednym zabiegiem

Twarz, szyja, dekolt

350 zł

Nefretete Day Spa
ul. Główna 12
26-600 Radom

od 1 lipca do 5 pracujemy 11-18,
od 12 sierpnia do 16 pracujemy 11-18

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 20.00
Sobota 8.00 – 16.00