Modelowanie, ujędrnianie, wyszczuplanie

STOP CELLUIT
DIETETIK CONTROL

Jak to działa: Wyszczuplajacy zabieg na ciało opracowany w celu walki z dusfunkcjami odpowiedzialnymi za rozwój celluitu, poprzez hamowanie agresywnego działania kwasów tłuszczowych. Skutecznie redukuje tkankę tłuszczową i wysmukla sylwetkę.

350 zł

AKSAMITNA KOBIECOŚĆ
MORPHO BUST

Jak to działa: Kuracja rewitalizująca wpłynie korzystnie na kształt i jakość biustu. Naczynia włosowate zostaną wzmocnione, a skóra piersi stanie się bardziej odporna na rozciąganie.

Dla kogo: Dla wszystkich kobiet, którym zależy na pięknym, młodym biuście – szczególnie polecany zabieg dla kobiet po ciąży.

220 zł

INTENSYWNE
MODELOWANIE

Jak to działa: Bogata formuła z efektem termogenicznym zapewnia intensywne działanie w okolicy brzucha, ud i pośladków. Poprawia elastyczność i kondycję skóry dotkniętej cellulitem.

Dla kogo: Dla wszystkich kobiet, które dbają o to, aby ich krągłości zachwycały.

380 zł

OWOCE MORZA
REPAGEN BODY

Jak to działa: Morskie komponenty odżywcze i wyciąg z planktonu kompleksowo wypielęgnują ciało i zredukują cellulit.

Dla kogo: Jeśli uwielbiasz przyrodę i ufasz naturalnym składnikom, to idealny zabieg dla Ciebie!

330 zł

OSZUKAĆ PRZEZNACZENIE
GENETIX SLIM

Jak to działa: Odkrycia genetyki przysłużyły się także kosmetologii. Stosując specjalne enzymy w trakcie zabiegu, skutecznie walczymy z otyłością i cellulitem.

Dla kogo: Nie tylko dla osób, które walczą z nadmiernymi kilogramami, ale dla wszystkich którzy lubią testować nowinki ze świata kosmetologii.

330 zł

MAGICZNE ZAKLĘCIE
SLIM & LIFT

Jak to działa: Zabieg polega na zaburzeniu naturalnej funkcji produkcji tłuszczów i zmuszeniu tkanki do produkcji kolagenu.

Dla kogo: Walczysz z opornym cellulitem? Spróbuj nowatorskiej metody walki z pomarańczową skórką i ciesz się piękniejszym ciałem.

360 zł

PRECYZYJNE MODELOWANIE
HIGH PERFORMANCE SHAPING

Jak to działa: Specjalna technika masażu skutecznie stymuluje lipolizę, regenerację włókien kolagenowych i elastynowych.

Dla kogo: Marzy Ci się smuklejsze, szczuplejsze ciało? Zmagasz się z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej? Już dziś zdecyduj się na zabieg Precyzyjne Modelowanie w Nefretete Day Spa.

250 zł

CELLU VIB
ULTRADŹWIĘKOWA REWOLUCJA

Jak to działa: Oryginalna receptura oraz imitowanie ultradźwięków redukuje tkankę tłuszczową i wyraźnie poprawia gęstość skóry.

Dla kogo: Nie tylko dla wielbicieli nowych technologii, ale dla wszystkich, którzy dbają o jędrną, smukłą i zachwycającą sylwetkę.

290 zł

PERFEKCYJNE PRZYGOTOWANIE
OSMO – THERAPY

Jak to działa: Kuracja wykorzystuje makro- i oligoelementy o podwójnym działaniu – remineralizuje i oczyszcza skórę, stanowiąc znakomite dopełnienie zabiegów wyszczuplających. Mechanicznie usuwa martwe komórki. Efektem jest pobudzenie procesu odnowy tkanek.

Dla kogo: Chcesz usunąć niedoskonałości lub przygotować skórę do bardziej zaawansowanych zabiegów, wzmacniając tym samym ich efekt? To zabieg idealny dla Ciebie!

300 zł

Nefretete Day Spa
ul. Główna 12
26-600 Radom

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 20.00
Sobota 8.00 – 14.00