Masaż

SMAK CZEKOLADY
MASAŻ RELAKSUJĄCY

Relaksacyjny masaż z zastosowaniem ciepłej czekolady, który ma zbawienny wpływ na ciało. Czekolada od setek lat uważana jest za źródło energii i najsmaczniejsze lekarstwo na smutek, przygnębienie oraz melancholię. Zwiększając poziom endorfin oraz poprawia nastrój.

150 zł

BAZALTOWY BLASK
MASAŻ KAMIENIAMI

Masaż gorącymi i zimnymi kamieniami nada Twojej skórze wyjątkowego blasku.

Kojące ciepło bazaltu zmniejsza stres i przywraca duchową równowagę. Skóra po masażu jest lepiej ukrwiona, odżywiona i dotleniona.

250 zł

LOMI LOMI NUI
MASAŻ RELAKSACYJNY

Lomi Lomi jest odskocznią od codziennych problemów, stresów i niepokojących myśli. Lomi jest swego rodzaju sztuką „cudownego dotyku”. Brzmi egzotycznie, a jest na wyciągnięcie Twojej ręki.

250 zł

ODŻYWCZE UKOJENIE

Odżywczo – rewitalizujący masaż, który intensywnie nawilża i poprawia wygląd skóry. Zabieg ten poprawia jakość skóry, jest bogaty w wysokiej jakości masła oraz ekstrakty z białych kwiatów, które zapewniają skórze miękkość i promienny blask.

Olej ze słodkich migdałów, ekstrakt z orchidei, ekstrakt z kwiatów lotosu.

220 zł

MAGIA CIEPŁA
MASAŻ AYURVEDA

Ciepły dotyk oleju obezwładni zmysły i przeniesie w krainę zapomnienia, dostarczając skórze niezwykłej delikatności. Polega na oczyszczeniu, rewitalizacji i regeneracji organizmu oraz pobudzeniu sił witalnych. Działa na trzech poziomach: fizycznym, psychicznym i duchowym. Przywraca harmonijny przepływ energii i równowagi umysłu, serca oraz ducha.

250 zł

RYTUAŁ KRÓLEWSKI
MASAŻ KLASYCZNY

Zbawienne działanie dotyku na ciało i zmysły. Masaż klasyczny to niezwykle istotny element medycyny naturalnej. Łączy w sobie 8 technik masażu: głaskanie, rozcieranie, wyciskanie, ugniatanie, oklepywanie, wibracje i wstrząsanie. Oddziałuje on na samopoczucie, likwiduje napięcie, pomaga na długo zachować sprężystość i elastyczność mięśni.

1h

1,5h

150 zł

200 zł

ZIOŁOWA STYMULACJA
MASAŻ STEMPLAMI ZIOŁOWYMI

Zabieg wykonywany podgrzewanymi stemplami na bazie ziół i świeżych owoców to połączenie aromaterapii i masażu. Specjalnie dobrana kompozycja aromatu uwalniającego się z parujących sakiewek zapewni niezapomniane doznania, a także pozwoli odzyskać energię.

150 zł

Nefretete Day Spa
ul. Główna 12
26-600 Radom

od 1 lipca do 5 pracujemy 11-18,
od 12 sierpnia do 16 pracujemy 11-18

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 20.00
Sobota 8.00 – 16.00