Masaż

SMAK CZEKOLADY
MASAŻ RELAKSUJĄCY

Relaksacyjny masaż z zastosowaniem ciepłej czekolady, który ma zbawienny wpływ na ciało. Czekolada od setek lat uważana jest za źródło energii i najsmaczniejsze lekarstwo na smutek, przygnębienie oraz melancholię. Zwiększając poziom endorfin oraz poprawia nastrój.

150 zł

DRENAŻ LIMFATYCZNY

Drenaż limfatyczny to jeden z najprzyjemniejszych i relaksujących zabiegów. Jednak jego działanie odprężające to tylko przyjemny dodatek. Ten rodzaj masażu przede wszystkim usprawnia krążenie limfy i płynów tkankowych, a to przynosi szereg korzyści dla całego organizmu.

250 zł

MASAŻ TKANEK GŁĘBOKICH

Masaż tkanek głębokich to najbardziej efektywna forma pracy terapeutycznej na tkankach miękkich. Polega na usunięciu napięć i dysfunkcji w obrębie tkanek miękkich i układu mięśniowo – powięziowego. Celem masażu tkanek głębokich jest zmniejszenie dolegliwości bólowych, poprawa elastyczności i gibkości mięśni, przywrócenie prawidłowej postawy oraz płynności ruchów.

180 zł

MASAŻ PRENATALNY MASAŻ CIĄŻOWY

Masaż kobiet w ciąży jest bezpieczną, przyjemną terapią, która wyraźnie poprawia stan fizyczny i psychiczny kobiet w ciąży. Pomaga zniwelować i zapobiega najczęściej występującym w ciąży dolegliwościom, przygotowuje na wysiłek i obciążenie, jakie niesie za sobą poród oraz korzystnie wpływa na szybki powrót do formy po porodzie. Systematyczny masaż pozwoli uporać się z nadmiernym napięciem i przeciążeniem mięśni, a co za tym idzie zniweluje dolegliwości bólowe. Dlatego warto rozpocząć stosowanie regularnych masaży, które pomogą przyszłym Mamom podtrzymać dobrą formę i zapewnią pełne odprężenie i błogi relaks.

od 90 zł

BAZALTOWY BLASK
MASAŻ KAMIENIAMI

Masaż gorącymi kamieniami to połączenie tradycyjnych technik masażu z użyciem bazaltowych kamieni, podgrzanych do odpowiedniej temperatury. Masaż jest formą oddziaływania na organizm, która wykorzystuje bodźce mechaniczne w postaci ciepła, zimna i ucisku w celu wywołania reakcji fizjologicznych w organizmie człowieka. Ciepłe kamienie poprawiają przepływ limfy i chłonki poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych. Rozgrzane kamienie dostarczają również kojące i uzdrawiające ciepło. Masaż gorącymi i zimnymi kamieniami nada Twojej skórze wyjątkowego blasku. Kojące ciepło bazaltu zmniejsza stres i przywraca duchową równowagę. Skóra po masażu jest lepiej ukrwiona, odżywiona i dotleniona.

250 zł

LOMI LOMI NUI
MASAŻ RELAKSACYJNY

Lomi Lomi jest odskocznią od codziennych problemów, stresów i niepokojących myśli. Lomi jest swego rodzaju sztuką „cudownego dotyku”. Jest formą hawajskiej „pracy z ciałem” poprzez ciągły płynny ruch i nacisk. Masowane jest całe ciało. Charakterystyczne w tym masażu jest to, że terapeuta używa do masowania przedramion i wykonuje taneczne, pełne gracji ruchy. W tracie masażu masaowane tkanki uelastyczniają się, co powoduje ogólne odprężenie i zrelaksowanie. Masaż jest wskazany dla osób prowadzących szybkie życie, zestresowanych osób wypalonych zawodowo oraz ze stanami depresyjnymi. Ponadto poprawia odżywienie tkanek i nawilża skórę. Brzmi egzotycznie, a jest na wyciągnięcie Twojej ręki.

250 zł

ODŻYWCZE UKOJENIE
MASAŻ ODŻYWCZY

Odżywczo – rewitalizujący masaż, który intensywnie nawilża i poprawia wygląd skóry. Zabieg ten poprawia jakość skóry, jest bogaty w wysokiej jakości masła oraz ekstrakty z białych kwiatów, które zapewniają skórze miękkość i promienny blask.

Olej ze słodkich migdałów, ekstrakt z orchidei, ekstrakt z kwiatów lotosu.

220 zł

MAGIA CIEPŁA
MASAŻ AYURVEDA

Ciepły dotyk oleju obezwładni zmysły i przeniesie w krainę zapomnienia, dostarczając skórze niezwykłej delikatności. Polega na oczyszczeniu, rewitalizacji i regeneracji organizmu oraz pobudzeniu sił witalnych. Działa na trzech poziomach: fizycznym, psychicznym i duchowym. Przywraca harmonijny przepływ energii i równowagi umysłu, serca oraz ducha.

250 zł

RYTUAŁ KRÓLEWSKI
MASAŻ KLASYCZNY

Zbawienne działanie dotyku na ciało i zmysły. Masaż klasyczny to niezwykle istotny element medycyny naturalnej. Łączy w sobie 8 technik masażu: głaskanie, rozcieranie, wyciskanie, ugniatanie, oklepywanie, wibracje i wstrząsanie. Oddziałuje on na samopoczucie, likwiduje napięcie, pomaga na długo zachować sprężystość i elastyczność mięśni.

1h

1,5h

150 zł

200 zł

Nefretete Day Spa
ul. Główna 12
26-600 Radom

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 20.00
Sobota 8.00 – 14.00