DBAM O SYLWETKĘ

Modelowanie sylwetki, czyli kształtowanie ciała, to usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych fragmentów ciała, w szczególności z miejsc, które nie ulegają wyszczupleniu mimo stosowanych diet czy ćwiczeń fizycznych. To oddziaływanie przede wszystkim na zewnętrzne warstwy naszego ciała, poprzez wpływanie na tkankę tłuszczową i skórę. Modelowanie sylwetki to proces, który wymaga wielokierunkowego działania. Dlatego też każdy program modelujący powinniśmy rozpocząć od drenażu limfatycznego
oraz „detoksu” organizmu. Następnie dobrze jest dołączyć zabiegi pozwalające na usunięcie zwłóknień oraz redukcję tkanki tłuszczowej. Na zakończenie należy zadbać o aspekt estetyczny, czyli wygładzenie.

WYMARZONA SYLWETKA

Vacu Shape to specjalistyczne urządzenie wykorzystujące w swoim działaniu podciśnienie wielokrotnie zwiększające efekty wysiłku fizycznego, co pozwala na osiągniecie pożądanych efektów w krótszym czasie. Porównywalnie do klasycznego treningu w tym samym czasie ćwicząc na Vacu Shape spalamy cztery razy szybciej tkankę tłuszczową. W Vacu Shape dolna, ta najbardziej problematyczna część ciała zostaje szczelnie zamknięta w kapsule i poddawana działaniu podciśnieniu. Stosowanie podciśnienia przy jednoczesnym wysiłku fizycznym służy aktywnemu spalaniu kalorii, przyspiesza odchudzanie, poprawia  krążenie krwi i gwarantuje intensywne spalanie tkanki tłuszczowej z „trudnych okolic” (brzuch, pośladki, uda) jak również redukcję cellulitu. Cellulit, utrata jędrności skóry czy nadmiar tkanki tłuszczowej spędzają sen z powiek wielu kobietom. Zabiegiem, wspomagającym walkę z tego typu niedoskonałościami, jest masaż modelujący, idealnie uzupełniającym działanie stosowanej diety, ćwiczeń i kosmetyków. Silne ruchy wykonywane przez masażystę w połączeniu ze stosowanymi w trakcie zabiegu preparatami świetnie modelują sylwetkę oraz wspomagają redukcję cellulitu, podskórnej tkanki tłuszczowej i złogów czy guzków tłuszczowych. Skóra staje się gładsza, jędrniejsza i bardziej napięta, a także poprawia się jej koloryt. Masaż modelujący przyspiesza również przepływ krwi i limfy, wspiera przemianę materii i eliminację toksyn z organizmu, a dzięki zmniejszeniu warstwy tkanki tłuszczowej i obrzęków, zauważalny jest też spadek wagi.

     Program terapii:

 • Vacu shape (8 zabiegów)
 • Masaż modelujący (3 zabiegi) 

 

Cena

800 zł

JĘDRNE CIAŁO

Akcja ujędrnienie! Bicze szkockie to zabieg polegający na stymulacji ciała przy pomocy strumieni wody o zmiennym ciśnieniu oraz temperaturze. Ten silny bodziec dla ciała powoduje skuteczne pobudzenie krążenia krwi, co z kolei prowadzi do lepszego ukrwienia tkanek i szybszego metabolizmu. Pobudzone krążenie wpływa na stan skóry, ujędrniając ją.
Fala radiowa lub inaczej mówiąc radiofrekwencja to technologia wykorzystująca podgrzewanie odpowiednich warstw skóry w celu osiągnięcia efektu ujędrnienia ciała. Do skóry przykładana jest specjalna głowica, która wytwarza falę w celu podgrzania obszaru zabiegowego do 47 stopni C. W trakcie tego procesu włókna kolagenowe ulegają skróceniu, co w efekcie zapewnia poprawę elastyczności oraz jędrności skóry. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

     Program terapii:

 • Bicze szkockie (6 zabiegi)
 • Fala radiowa Mabel 6 (6 zabiegów – czas 40 minut, wybrana partia)

 

Cena

1600 zł

SYLWETKA IDEALNA

W tym intensywnym programie dobraliśmy zabiegi o wielokierunkowym działaniu. Zabieg z mikronizowanymi algami morskimi to prawdziwy starter wyszczuplania! Uaktywnia krążenie krwi, ujędrnia skórę, poprawia elastyczność ścian oraz eliminuje nadmiar wody z tkanek.
Endermologia to jeden z najpopularniejszych zabiegów na ciało, który ceniony jest za wysoką efektywność w odniesieniu do wyszczuplania i modelowania sylwetki. Innowacyjny system umożliwia intensywne, potrójne działanie podczas zabiegu, co sprawia, że błyskawicznie i w tym samym czasie możemy się spodziewać: wygładzenia cellulitu, ujędrnienia skóry i redukcji tkanki tłuszczowej. Seria zabiegów daje kobietom zdrowsze i piękniejsze ciało.
Zabieg lipolityczny wykazuje skoncentrowane działanie redukujące zlokalizowaną tkankę tłuszczową. W zabiegu wykorzystujemy kombinacje składników aktywnych (kofeiny, karnityny, ekstraktów z ruszczyka kolczastego i bluszczu, escyny, TEA-hydroiodide oraz tripeptydu-1 do walki z tworzeniem się niedoskonałości, powstających na skutek lokalnego gromadzenia się tkanki tłuszczowej działając dwutorowo:

 • Hamując adipogenezę – proces tworzenia się dojrzałych adipocytów, które mogą magazynować tłuszcze
 • Stymulując lipolizę – rozpad i uwalnianie tłuszczów przechowywanych w adipocytach.

  Program terapii:
 • Mikronizowana alga (3 zabiegi)
 • Endermologia (6 zabiegów)
 • „Intensywne modelowanie” – zabieg lipolityczny (3 zabiegi)

 

 

Cena

2400 zł

Nefretete Day Spa
ul. Główna 12
26-600 Radom

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 20.00
Sobota 8.00 – 14.00