DBAM O SYLWETKĘ

WYMARZONA SYLWETKA

Vacu Shape to specjalistyczne urządzenie wykorzystujące w swoim działaniu podciśnienie wielokrotnie zwiększające efekty wysiłku fizycznego, co pozwala na osiągniecie pożądanych efektów w krótszym czasie. Porównywalnie do klasycznego treningu w tym samym czasie ćwicząc na Vacu Shape spalamy cztery razy szybciej tkankę tłuszczową. W Vacu Shape dolna, ta najbardziej problematyczna część ciała zostaje szczelnie zamknięta w kapsule i poddawana działaniu podciśnieniu. Stosowanie podciśnienia przy jednoczesnym wysiłku fizycznym służy aktywnemu spalaniu kalorii, przyspiesza odchudzanie, poprawia krążenie krwi i gwarantuje intensywne spalanie tkanki tłuszczowej z „trudnych okolic” (brzuch, pośladki, uda) jak również redukcję cellulitu. Cellulit, utrata jędrności skóry czy nadmiar tkanki tłuszczowej spędzają sen z powiek wielu kobietom.

Zabiegiem, wspomagającym walkę z tego typu niedoskonałościami, jest masaż modelujący, idealnie uzupełniającym działanie stosowanej diety, ćwiczeń i kosmetyków. Silne ruchy wykonywane przez masażystę w połączeniu ze stosowanymi w trakcie zabiegu preparatami świetnie modelują sylwetkę oraz wspomagają redukcję cellulitu, podskórnej tkanki tłuszczowej i złogów czy guzków tłuszczowych. Skóra staje się gładsza, jędrniejsza i bardziej napięta, a także poprawia się jej koloryt. Masaż modelujący przyspiesza również przepływ krwi i limfy, wspiera przemianę materii i eliminację toksyn z organizmu, a dzięki zmniejszeniu warstwy tkanki tłuszczowej i obrzęków, zauważalny jest też spadek wagi.

Program terapii:

  • Vacu shape (8 zabiegów)
  • Masaż modelujący (3 zabiegi)

800 zł

JĘDRNE CIAŁO

Akcja ujędrnienie! Bicze szkockie to zabieg polegający na stymulacji ciała przy pomocy strumieni wody o zmiennym ciśnieniu oraz temperaturze. Ten silny bodziec dla ciała powoduje skuteczne pobudzenie krążenia krwi, co z kolei prowadzi do lepszego ukrwienia tkanek i szybszego metabolizmu. Pobudzone krążenie wpływa na stan skóry, ujędrniając ją.

Fala radiowa lub inaczej mówiąc radiofrekwencja to technologia wykorzystująca podgrzewanie odpowiednich warstw skóry w celu osiągnięcia efektu ujędrnienia ciała. Do skóry przykładana jest specjalna głowica, która wytwarza falę w celu podgrzania obszaru zabiegowego do 47 stopni C. W trakcie tego procesu włókna kolagenowe ulegają skróceniu, co w efekcie zapewnia poprawę elastyczności oraz jędrności skóry. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Program terapii:

  • Bicze szkockie (6 zabiegi)
  • Fala radiowa Mabel 6 (6 zabiegów – czas 40 minut, wybrana partia)

1600 zł

SYLWETKA IDEALNA

W tym intensywnym programie dobraliśmy zabiegi o wielokierunkowym działaniu. Zabieg z mikronizowanymi algami morskimi to prawdziwy starter wyszczuplania! Uaktywnia krążenie krwi, ujędrnia skórę, poprawia elastyczność ścian oraz eliminuje nadmiar wody z tkanek.
Endermologia to jeden z najpopularniejszych zabiegów na ciało, który ceniony jest za wysoką efektywność w odniesieniu do wyszczuplania i modelowania sylwetki. Innowacyjny system umożliwia intensywne, potrójne działanie podczas zabiegu, co sprawia, że błyskawicznie i w tym samym czasie możemy się spodziewać: wygładzenia cellulitu, ujędrnienia skóry i redukcji tkanki tłuszczowej. Seria zabiegów daje kobietom zdrowsze i piękniejsze ciało.

Zabieg lipolityczny wykazuje skoncentrowane działanie redukujące zlokalizowaną tkankę tłuszczową. W zabiegu wykorzystujemy kombinacje składników aktywnych (kofeiny, karnityny, ekstraktów z ruszczyka kolczastego i bluszczu, escyny, TEA-hydroiodide oraz tripeptydu-1 do walki z tworzeniem się niedoskonałości, powstających na skutek lokalnego gromadzenia się tkanki tłuszczowej działając dwutorowo:
-Hamując adipogenezę – proces tworzenia się dojrzałych adipocytów, które mogą magazynować tłuszcze
-Stymulując lipolizę – rozpad i uwalnianie tłuszczów przechowywanych w adipocytach.

Program terapii:

  • Mikronizowana alga (3 zabiegi)
  • Endermologia (6 zabiegów)
  • „Intensywne modelowanie” – zabieg lipolityczny (3 zabiegi)

2400 zł

Nefretete Day Spa
ul. Główna 12, 26-600 Radom

tel.: 605 107 839
e-mail: recepcja@spa-radom.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 8.00 – 20.00
sobota 8.00 – 14.00

Polityka prywatności