O SALONIE

POZNAJ MAGICZNE WNĘTRZA SALONU NEFRETETE DAY SPA

To właśnie tutaj z namaszczeniem i oddaniem pielęgnujemy ciała, dajemy wytchnienie zmęczonej duszy. Przenosimy w czasie i przestrzeni, nie tylko dzięki oryginalnemu wystrojowi i zdobiącymi ściany freskami, ale również wyjątkowym aromatom olejów i świec oraz klimatycznej muzyce. Salon spa Nefretete to spokojne i relaksujące miejsce w Radomiu, w którym na nowo odnajdziesz swoje piękno.

Połączenie wielu różnorodnych masaży do ciała, zabiegów kosmetycznych i medycyny estetycznej sprawi, że nasze ciało będzie jędrne, a cera promienna. Nasz radomski salon spa to jednak coś więcej niż bogata oferta. To wyjątkowy charakter i atmosfera miejsca oraz kameralne gabinety, gwarantujące spokój i komfort.

Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy dzięki dokładnej analizie i konsultacji przed każdą usługą doskonale dobiorą zabiegi kosmetyczne, zabiegi upiększające oraz masaże ciała. Doradzą także, jak pielęgnować ciało i twarz w domowym zaciszu, aby były jędrne i promienne.

Warto nas odwiedzić, by móc odebrać wrażenia cielesne i duchowe wszystkimi zmysłami, bo wiemy że pozostają w pamięci na długo i sprawiają, że wciąż pragnie się ich więcej i więcej…

Nefretete Day Spa
ul. Główna 12
26-600 Radom

Poniedziałek – Piątek 9.00 – 21.00
Sobota 9.00 – 17.00